Nelita - puiki, kruopšti meistrė. Labai rekomenduoju. Ačiū už puikų manikiūrą ir pedikiūrą.
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Vaida•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū Nelitai už tobulą manikiūrą :)
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Greta•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Makiažo bei šukuosenos patirtį pas Inga rekomenduoju kiekvienai merginai! Iš salono išėjau švytinti, Inga sukūrė nuostabų įvaizdį, sulaukiau labai daug komplimentų. Pats makiažas išsilaikė itin gerai, blakstienos neiškrito net ir po poros dienų!