Labai patiko antakių sutvarkymas, jau ne pirmą kartą. Lankysiuos ir toliau 🤩
Antakių ir blakstienų procedūros
Justina•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku 🤩
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Vilija•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lakavausi nagus pas Nelitą ne pirmą kart, bet taip blogai atlikto lakavimo gyvenime neesu turėjusi. Be to, kad po savaitės atšoko dviejų nagų gelis, manikiūro metu ji paliko nenudildintą nago dalį, kuri įaugo. Gal tiesiog nepataikiau į "nuotaiką", bet mergina dirba labai neatidžiai ir neatsakingai.