Labai patiko antakiu meistre Inga!;) rekomenduoju 100%
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Kristina•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tvarkingai, greitai, gerai!
Vyriškas kirpimas
Povilas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tvarkingai, stropiai atliktas darbas - džiaugiuosi atradusi šią meistrę! Atsižvelgia į norus, atkreipia dėmesį į detales. Bendravimas - malonus, išlaikomas profesionalumas. Rekomenduoju. :)