Blakstienų laminavimas atliktas prastai - užrietimas labai labai minimalus, rezultatu likau nusivylusi
Antakių ir blakstienų procedūros
Anonimas•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pats grozio salonas labai jaukus bei tvarkingas. Inga puiki meistre, dragiska, maloni ir tikrai zino kaip geriausiai atlikti savo darba. Mano antakiai atrodo tiesiog puikiai! Net negalejau isivaizduoti, kad jie taip gerai gali atrodyti. Aciu labai ir tikrai grisiu dar ne karta!
Antakių korekcija siūlu
Agne•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistras puikus! Nusimano savo veiklą. Puikiai praleistas laikas!