Procedūra atlikta profesionaliai, kruopščiai ir dėmesingai. Po procedūros buvo suteiktos rekomendacijos, skiriamas išskirtinis dėmesys klientui. Tai buvo pirmas apsilankymas, tikiu ne paskutinis. Ingai penkios žvaigždutės.
Antakių ir blakstienų procedūros
Anonimas•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada nuostabiai! ❤️
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Agnė•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionali, draugiska, gerai ismananti savo darba specialiste.