Tiksliai ko norėjau neišpildė, bet įvykdė mano kitus pageidavimus. Nieko konkrečiai nepasiūlė, nerekomendavo. Kita karta pagalvočiau ar noriu eiti pas šią meistrę.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gaila, bet makiažas nesilaikė
Makiažas
Anonimas•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Inga, nuostabi! Išsami konsultacija ir kokybiškai atliktos procedūros, laukiu kitų mūsų susitikimų!