Mano antakių fėja! Kaip visada viskas nepriekaištingai ir kruopščiai. Gražiai priderinta spalva. Labai patenkinta! :)
Antakių korekcija siūlu
Ieva•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rekomenduoju!!! ❤
Makiažas
Erika•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskai puikiai, antakiai atrodo nuostabiai! ☀️
Antakių korekcija siūlu
Sandra•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Super!:)
Vyriškas kirpimas
Anonimas•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Esu labai patenkinta Ievos atliekamomis procedūromis, tiek antakių korekcija ir dažymas, tiek blakstienų laminavimas buvo atlikti labai kruopščiai ir gražiai.