Likau labai patenkinta po manikiūro ir pedikiūro pas Rūtą, labai tvarkingas, gražus ir profesionalus manikiūras, bei pedikiūras. Nekantrauju sugrįžti ir labai rekomenduoju visiems!
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Simona•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rekomenduoju :)
Antakių ir blakstienų procedūros
Dovilė•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visad viskas puiku!
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Irmina•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
labai gera meistė :)
Antakių ir blakstienų procedūros
Agata•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopštus darbas!
Ieva ne tik gera meistrė, bet ir puiki pašnekovė :)
Pasijutau, lyg bendraučiau su drauge, todėl ir skausmas buvo ne toks didelis, nes visą laiką procedūros metu susitelkimas buvo ties pokalbiu, o ne skausmu 😉
Rekomenduoju šią puikią meistrę ir kitoms moterims👍