Diana - nuostabi meistrė, kokių dabar mažai. Tikra savo srities profesionalė, viską paaiškina. Kabinete ideali švara ir tvarka, po kiekvieno kliento kruopščiai paruošiama darbo vieta. Procedūra atlikta nepriekaištingai. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Diana•Veido procedūra su deguonimi
Andrej•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Lankiausi ne pirmą kartą:) Kaip visada viskas puikiai!
Paslaugą atliko Diana•Veido procedūra su deguonimi
Viltė•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė, kruopščiai ir atidžiai atliko darbą, davė naudingų patarimų, dėmesingai apžiūrėjo odą ir pritaikė procedura pagal odos būklę. Matosi, kad meistrei labai rūpi jos klientai ir darbą atlieka itin dėmesingai. :) rekomenduoju!
Paslaugą atliko Diana•Veido procedūra su deguonimi
Greta•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė
Paslaugą atliko Diana•Veido procedūros
Diana•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kai užsisakinėjau paslaugą, iš karto susimokėjau per treatwell.Po procedūros Diana pasiūlė susimokėti likusią sumą.Likau abstulbusi, bet nieko nesakiau. Už tokią kainą servisas labai prastas.Išėjau su degančiu raudonu veidu tiesiai į wc kambarį jo nusiplauti su drungnu vandeniu.Davė pigią 2.5€ kaukę dovanų. Kaip galima dirbti su tokia pigia nekokybiška kosmetika ir imti tokias sumas už paslaugas. Veidą valė su kažkokia mazgote. Baisu.Kur šiltas rankšluostis? O smirdantis paklotėlis? Higienos 0!