Kaip visada tobulai. Gaila nėra galimybės įkelti nuotrauką. Lanai ačiū
Paslaugą atliko Lana•Ilgalaikis gelinis manikiuras
GM•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada,tobulai
Paslaugą atliko Lana•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Praėjo savaitė o jau lupasi 4nagas, kaikur nedadažyta arčiau odos iš šonų. Prancūzo pagrindą padažė tik 1 sluoksnį ko pasekoje matėsi skirtumas kur buvo likusi sena bazė (manikiūra dariausi su seno gelio nuėmimu) ir kur buvo tik nauja.(Iškart pastebėjau bet taip stipriai nekrito į akis o prie geresnio apšvietimo atrodo kaip dėmėtas ombre su prancūzu:D. Jei neatsilupęs gelis blogo atsiliepimo nepalikčiau, bet tikrai yra kur tobulėt. Sėkmės darbuose:)
Paslaugą atliko Lana•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Nusivylusi klientė•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai
Paslaugą atliko Martyna•Antakių laminavimas
Simona•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku!
Paslaugą atliko Lana•Ilgalaikis gelinis manikiuras