Pedikiuras atliktas kruopsciai ir graziai, esu patenkinta. Minusai - aparatinio pedikiuro metu kaito pedos ir nagai, buvo nemalonu. Taip pat truko siek tiek svaros … 😕
Paslaugą atliko Lana•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Agne•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rekomenduoju!!! 🙂
Paslaugą atliko Martyna•Antakių korekcija siūlu
Rasa•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni specialistė, kruopščiai atlieka savo darbą
Paslaugą atliko Martyna•Antakių korekcija siūlu
Sandra•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada, graziai ir tvarkingai sutvarkyti antakiai :)