Labai malononūs žmonės, jauki atmosfera, labai džiaugiuosi apsilankius šiame salone.
Paslaugą atliko Martyna•Antakių korekcija siūlu
Anonimas•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni meistrė, tačiau paslaugą atliko nekaip. Nenudailino kampų, nagų forma nevienoda, bazė užlakuota ant odelių, lakas padengtas nelygiai. Daugiau negrįšiu.
Paslaugą atliko Lana•Ilgalaikis gelinis manikiuras