Procedūra greita, meistrė labai kruopšti - einu ne pirmą kartą, laiko puikiai!
Paslaugą atliko Laura•Blakstienų priauginimas
Ieva•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko tiek plaukų kirpimas, tiek makiažas - ir šukuosena ir makiažas išlaikė visą dieną prie 32 laipsnių karščio, meistrės buvo malonios, atsižvelgė į prašymus, pateikė puikias rekomendacijas iš savo patirties!