Nuostabi meistre Sandra.iŝmananti savo darba,visada derinasi prie klijento.Kai atvyksti i salona visada su gera nuotaika.Savo darba atlieka nepriekaiŝtingai,jaučia,žino ir,svarbiausia,moka patenkinti visus klijento norus.
Jelena•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai jauki ir maloni atmosfera ,puikus personalas !!! rekomenduoju !!!