Puiki savo darbą išmananti meistrė, nuostabi aplinka, skani kava, dar ne kartą sugrįšiu ir rekomenduosiu draugėms:)
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Greta•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Šauni meistrė. Puikiai atliko darbą. Nuostabu!
Balayage dažymas
Meja N.•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai puikiai atlikta procedūra. Labai maloni meistrė.
Plaukų procedūros
Nijole•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Likau labai patenkinta veido procedūra, oda švytinti, pridrėkinta, profesionali kosmetologė, patarė dėl kasdienės odos priežiūros. Būtinai apsilankysiu dar;) Rekomenduoju❤️