Džiaugiuosi prieš kelerius metus susipažinusi su Santa :)
Ši pažintis kardinaliai pakeitė mano plaukų būklę ir savo pačios požiūrį į plaukus :)
Nuostabi meistrė, rekomenduoju nuoširdžiai :)
Paslaugą atliko Santa•Balayage dažymas
Rasa•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaip ir visada viskas TOBULA.
Rekomensuoju visoms kas norite turėti išpuoselėtus plaukus.
Paslaugą atliko Santa•Plaukų tonavimas moterims
Laura•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabi meistrė
Paslaugą atliko Santa•Moterų plaukų šaknų dažymas
Renata•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Lankausi jau ne pirmą kartą. Atmosfera 100%, rankos auksinės, patenkinta labai. Išgauname tobulą spalvą. Dėmesys detalėms, spalvai, kokybei 100%. Rekomenduoju visoms patirti šitą malonumą lankytis pas Santą. Plaukai žvilga, šukuojasi tobulai, plaukų kokynė po dažymo dar geresnė negu buvo kada nors gyvenime. Dar ne vieną kartą apsilankysiu ir nuoširdžiai rekomenduoju visoms Santos paslaugas.
Paslaugą atliko Santa•Moterų plaukų šaknų dažymas
Marta•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabi meistrė, atgaivina plaukus ir kelia juos į naują lygį 💯