Esu labai patenkinta procedūra 🌞 sugrįšiu dar ne kartą 🫶🏽
Plaukų procedūros
Ilona•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada puikiai :) o sėdint pedikiūro kėdėje prieš akis didžiulis langas ir vaizdas pro jį veikiantis kaip meditacija :)
Paslaugą atliko Gabrielė•Pedikiūras
Aušra•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada, puikiai atliktas darbas. Ačiū Gabrielei už nepriekaištingą manikiūrą.
Paslaugą atliko Gabrielė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Renata•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Su kiekviena procedūra, plaukai vis gražesni. Labai labai ačiū
Plaukų procedūros
Paulina•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Jaukus salonas. Aplinka minimalistinė, jauki. Personalas mandagus, malonus.
Kirpeja Reda profesionali ir puikiai išpildė norus bei pagaudavo mus plaukų dažymui.