Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią nagų meistrę! Pas šią meistrę lankausi jau ne pirmą kartą ir kaskart lieku labai patenkinta. Darbas visada yra atliktas itin kruopščiai ir profesionaliai. Atmosfera jauki, o aptarnavimas - labai malonus. Nagai atrodo nuostabiai ir laikosi puikiai.
Natūralių nagų stiprinimas
Gerda•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gera kosmetika,maloni meistre , skani kava , graži aplinka:)Patiko kad meistre atsižvelgia į norus :) iki pasimatymo
Makiažas
Reda•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, aciu
Paslaugą atliko Gabrielė•Natūralių nagų stiprinimas
Karile•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas tobula.Paslauga labai, labai kokybiška. Dėmesys klientui iš Katios ir Gabrielės pusės... Pasijutau labai reikšminga🙂. Ir taip kiekvieną kartą! Ačiū.