Viskas tiko ir patiko. Ačiū Dovilei, geras darbas.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Renata•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko Dovilės atliktas pedikiūras. Pati meistrė labai dėmesinga, atidi, labai malonu ir lengva bendrauti. Taip kruopščiai nulakavo nagučius, tokių gražių dar nesu turėjusi. Super ❤️ labai rekomenduoju.