M. K. Čiurlionio gatvė 4, Vilnius
Atidaryta rytoj : 10:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

5,0
6 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Lankausi jau ne pirma karta, specialiste Ana puiki ! BEST- masažas buvo atliktas profisianalei- geriausias vertinimas 10balu.Jšejus jauti palengvejima kūne, galvoje ir sieloje)Ačiū.
Labai emociškai atsipalaidavau, skrajojau masažo metu 😍, daug patarimų gavau, tiesiog po procedūros buvau "lengva,"👏👏👏 Supratau, kad gyvenimas, tai - AS, o poto kiti. Labai maloni masažiste, atsidavusi savo darbui!🌷🌷🌷 Rekomenduoju!!!!❤️
Best masazas, tai kuno ir sielos terapija. Tai yra stebuklas, kuri padaro masazuotojo rankos. Ačiū, ačiū ir dar karta ačiū.
Labai patiko masažas,pagerėjo savijauta,atsipalaidavau,sumažino įtampa. Dažniau pajuntu lengvumo būseną. Ačiū. Pagb. Daiva
Šis masažas daro keičia gyvenimą! Tai ne tik malonūs kūno patyrimai, bet ir savo pasamonės prakalbinimimas. Masažo menu panyri tarsi į meditaciją ir per kūno pajautimus "ištrauki" reikiamus atsakymus į kylančius klausimus. Praėjau jau tris seansus, ir per juos išmokau mylėti save, beveik atsikračiai panikos atakų, mečiau darbą ir atradau savyje jėgų ir drąsos susikurti sau darbo vietą pati. Ačiū didžiausias už naujai pasauliui atmerktas akis!!!
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Ana

Paslaugos

Masažas

Apie saloną

Best-masažas/ kūno terapija
M. K. Čiurlionio gatvė 4, Vilnius
PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
Uždaryta
SekmSekmadienis
Uždaryta

Masažo salonai netoliese