Kirpėja Aurelija, kaip visada puikiai ir greitai pakirpo plaukus!
Kirpčiukų kirpimas
Laura•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puiku!
Vaikų kirpimas
Diana•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai!
Paslaugą atliko Irena•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Agne•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Man labai patiko specialistė. Įdėmiai išklausė ko noriu, pasiūlė tinkamiausią variantą. Puikiai atrinko spalvą, gerai išmano koloristiką. Parinko geriausią man tinkančią spalvą. Nukirpo pagal mano norus ir tinkamiausiai suprato kokio rezultato noriu. Priemonės visos tvarios, plaukus tausojančios, net dažai kvepėjo. Išėjau iš salono laiminga ir patenkinta :) Ačiū labai!