Black&gold grožio studija Atsiliepimai

Vilniaus r. , Bukiškio k. , 14183 Nesvyžiaus g. 20

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
831 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Šiandien buvau šiame salone pirmą kartą ir likau labai maloniai nustebintas! Atmosfera šilta ir jauki, visi priėmė labai maloniai. Meistrė Aurelija puikiai išmano savo darbą ne tik gražiai apkirpo ir padarė taip, kaip norėjau.. 🙂🙂❤️
Rodyti salono atsakymą...
Labai kruopščiai ir tvarkingai padaro antakius, rekomenduoju šią meistrę! 👍👍👍
Rodyti salono atsakymą...
Pas Ksenija darausi japonišką manikiūrą, puiki meistrė, kruopščiai ir greit sutvarkė nagus.💅
Irena-tikras profesionalas, be to- maloni, dėmesinga detalėms, pastabi ir kruopšti. Nuostabi meistrė. Rekomenduoju!
Kruopštus darbas
Rodyti salono atsakymą...
25
1
25
26
27
130
27