Kelis kartus lankiausi pas Agatą, bet dabar po paskutinio karto nepraėjo dar dvi savaitės, o gelis jau atšokinėja nuo nago. Likau labai nusivylusi darbu...
Paslaugą atliko Agata•Natūralių nagų stiprinimas
Fausta•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė! ir patarė ir puikiai atliko darbą!
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Simona•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Pirma karta dariausi japoniska manikiura - labai patiko! Meistre atidi, kruopsti, labai svelni ir maloni. Rekomenduoju!
Japoniškas manikiūras
Viktorija•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
labai patiko, rekomenduoju! žmogus žinantis ką daro❤️