Meistrė maloni, bet yra kur tobulėti. Norėtųsi jog meistrė pasidalintų patarimais pvz dėl nagų formos ar lako spalvos. Mano nagai silpni, nesulaukiau dėl to jokio patarimo. Sėkmės darbuose! :)
Ilgalaikis gelinis manikiuras
A.D.•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai: sutvarkė nagus, tvarkingai nulakavo!
Paslaugą atliko Irena•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Samanta•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ksenija puikiai atliko savo darba. Greitai ir tvarkingai:)
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Rugile•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kruopščiai ir greitai atliktas manikiūras. Rezervavau laiką sekančiam apsilankymui.