Labai šilta ir maloni meistrė, blakstienos nuostabios! Aplinka tokia raminanti, kad net migdo 😊
Paslaugą atliko Oksana•Blakstienų priauginimas
Laura•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
viskas super
Paslaugą atliko Oksana•Blakstienų priauginimas
Malvina•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai gerai! puiki meistrė :) Rekomenduoju!!!
Paslaugą atliko Lina•Blakstienų priauginimas
Toma•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Antakių korekcija ir laminavimas atlikti profesionaliai, rezultatas puikus. Studijoje labai maloni, rami atmosfera. Ateini sutvarkyti antakių, o išeini kaip po SPA :)