Puiki meistre Oksana, esu labai patenkinta rezultatu. Aciu! 😍
Paslaugą atliko Oksana•Blakstienų priauginimas
Greta•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas gerai, labai gražiai blakstienos. Violeta dirba labai kruopščiai, viskas gavosi tvarkingai, greitai ir gražiai. Meistrė labai maloni, po procedūros išsamiai paaiškino visas rekomendacijas dėl priežiūros. Rekomenduoju :)