Tilto g. 35, Vilnius, 11001
Atidaryta šiandien : 09:00 - 20:30
Ne piko ir paskutinės minutės nuolaidos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Depiliacija
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
489 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Antakiai tobuli!🤩 Meistrė kruopšti, tikrai išmananti ir mylinti savo darbą. Ačiū Tau dar kartą☺️
Anksčiau lankydavausi pas kitą meistrę, jai išėjus iš darbo teko rinktis šią. Rezultatu esu labai patenkinta, darbas atliktas itin kruopščiai bei atidžiai. Mano blakstienos dar nėra taip gerai atrodžiusios, kaip po šios procedūros. Bendravimas malonus. Procedūrą atliko švelniai ir pakankamai sparčiai. Nuo šiol lankysiuosi tik pas šią specialistę
Justina yra nuostabi tiek blakstienų laminavimo, tiek priauginimo srityje. Daro stebuklus. Atsižvelgia į klianto poreikius ir niekada nenuvilia rezultatu. LOVE IT!
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Eimantė
Blakstienų meistrė
5.0
27 atsiliepimai

Apie

Sveiki! Esu sertifikuota blakstienų priauginimo specialistė ir atlieku klasikinį blakstienų priauginimą. Labai atsakingai žiūriu į savo darbą, tad tikiu, kad jūsų veidą puoš ne tik kerintis žvilgsnis, bet ir šypsena. Man svarbu, kad atrodytumėte nepriekaištingai kuo ilgesnį laiką, o jūsų akys nė nepajustų, kad aš prikišau prie jų nagučius. Jūsų lūkesčiams skirsiu visą savo dėmesį - išklausysiu, patarsiu ir visai nesvarbu, apsilankysite vieną kartą ar daugiau, būsite man pati svarbiausia. Kviečiu jus apsilankyti - pažadu sukurti jaukią atmosferą ir užtikrinti komfortą visos procedūros metu.

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Justina
Blakstienų priauginimo meistrė
5.0
141 atsiliepimai

Apie

Iškeitusi teisininkės išsilavinimą ir palikusį didelę patirtį pardavimuose pasinėrė į blakstienų pasaulį. Šioje srityje nuolat tobulinasi,siekia naujų žinių, jos manymu tik kryptingas kilimas aukštyn žada šviesią ateitį.

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Justina

Profesionalus19
Aukštos kvalifikacijos8
Justė
Blakstienų meistrė

Apie

Labas, as esu Justė. Sertifikuota blakstienų meistrė esu nuo 2016 metų. Atlieku volume/klasikinį blakstienų priauginimą bei blakstienų laminavimą. Darbas su blakstienomis man tapo ne tik hobiu bet ir mėgstamiausiu darbu. Nuo pat darbo pradžios iki dabar tobulinu žinias, domiuosi naujomis tendencijomis, kad galėčiau suteikti kokybiškas paslaugas ir paryškinti kiekvienos klientės akis pabrėžiant jos natūralų grožį. Kiekvienai klientei individualiai suteikiu visą reikiamą informaciją apie blakstienas ir jų priežiūrą, padedu parinkti priemones blakstienų priežiūrai namuose.

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Evelina
Blakstienų/antakių meistrė
5.0
7 atsiliepimai

Apie

Esu sertifikuota blakstienų ir antakių meistrė. Mano atliekamos procedūros yra blakstienų ir antakių laminavimas, blakstienų priauginimas klasika/volume technikomis, antakių korekcijos henna/cheminiais dažai. Taip pat, turiu ir kosmetikės diplomą. Labai mėgstu natūralumą, tad juodų/per ryškių antakių ar “šluotinių” blakstienų priauginimų pas mane nėra!

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Apie saloną

Blakstės studija
11001 Tilto g. 35, Vilnius

Tyla, ramybė, jaukumas ir profesionalios paslaugos, tai ką Jums gali pasiūlyti "Blakstės studija" įsikūrusi Vilniaus centre.

PirmPirmadienis
09:0020:30
AntAntradienis
09:0020:30
TrečTrečiadienis
09:0020:30
KetvKetvirtadienis
09:0020:30
PenktPenktadienis
09:0020:30
ŠeštŠeštadienis
09:0019:00
SekmSekmadienis
09:0018:00
Salono apdovanojimai
Top Rated 2020

Grožio salonai netoliese