Meistrė Leila labai kruopšti, dėmesinga, paslaugą atliko švelniai, greitai ir kokybiškai. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Leila•Blakstienų laminavimas
Monika•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai džiaugiuosi antakių dažymu ir laminavimu!
Labai jaudinausi, ar man patiks rezultatas, bet viskas gavosi tiesiog nuostabiai 😍
Antakiai atrodo labai gražiai, tvarkingai ir natūraliai, forma idealiai parinkta.
Esu 100 % patenkinta rezultatu ir tikrai dar sugrįšiu. Ačiū už profesionalumą ir rūpestį!
Paslaugą atliko Leila•Antakių laminavimas
Julia•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Leila NUOSTABI! Svarstant dėl procedūrų buvo lanksčiai atsižvelgiama į nuo registracijos pasikeitusius pageidavimus, viskas padaryta super kruopsčiai, rezultatas veidrody gerokai pranoko turėtus lūkesčius. Džiaugiuosi atradusi šią vietą :)))