Labai rekomenduoju šį saloną ir meistrę Ritą. Tobulai 😊
Paslaugą atliko Rita Varžgalienė•Moterų plaukų šaknų dažymas
Rasa•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Geras ir malonus aptarnavimas
Paslaugą atliko Vilma Mazūrienė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Natalja•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rita - pati geriausia meistrė. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Rita Varžgalienė•
Moterų plaukų šaknų dažymasRodyti viską...
Karolina•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Man labai patiko salono erdvus maloniai nuteikiantis interjeras.
Meistrė Vilma gerai išmano savo darbą, supranta šiuolaikišką stilių. Gavau daug vertingų patarimų,
Išėjau ne tik stilingai nukirpta, bet ir maloniai praleidus laiką. Rekomenduoju.
Paslaugą atliko Vilma Mazūrienė•Kirpimas ir plaukų priežiūra