Visada su malonumu einu į šį saloną. Natalija ir Daiva - abi nuostabios. Dėmesingos ir profesionalios. Pasitikiu higiena, kokybe.
Jūsų administratorė Sveta - nuostabi. Šiltas priėmimas. Šiltas atsisveikinimas. Norisi grįžti vėl ir vėl.
Paslaugą atliko Natalia•Manikiūras
Audrey•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni ir kruopšti meistrė, likau labai patenkinta🌷
Paslaugą atliko Daiva Grigaitienė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gintare•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū Natalijai. Puiki meistrė. Per klaidą užsirašiau ne tai procedūrai, bet Natalia mane išgelbėjo! Labai nustebino jos technika ir rūpestis. Rezultatas puikus! Labai rekomenduoju šią meistrę :)