Didžiausios rekomendacijos kosmetologei Ingridai! Visada kruopščiai ir atsakingai atlieka savo darbą :)
Greta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ingrida dirba labai gerai,visuomet iseinu patenkinta ir puikios nuotaikos.puiki specialiste ir nuosirdus zmogus.Visada norisi sugrizti,Aciu labai jums miela Ingrida,
Laima Petrukeviciene•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Pas Ingrida lankausi ne pirmą kartą, labai patinka, šiltas, kruopštus, savo darbą išmanantis žmogus, o antakiai išsilaiko visą mėnesį! Taip pat rekomenduoju atlikti ir stangrinamąją bei veido valymo procedūras, oda padėkos! Didžiausios rekomendacijos! 🩷