Blush & Brush- Svetlana Atsiliepimai

Raitininkų g. 4, Vilnius, 09236

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
19 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Nuostabi kirpėja! Šilta, maloni, tikrai pasirūpins savo klientu ir patars. Ačiū!
Kirpėja Svetlana visada yra profesionali, šiltai priima! Parekomenduoja geras priežiūros priemones, pamokina kaip taisyklingai prižiūrėti savo plaukų tipą. Visada po vizito būnu labai patenkinta savo šukuosena/kirpimu.
Lankausi tik pas plaukų meistrę Svetlaną. Labai profesionali ir patyrusi, puikiai pasiūlo plaukų dažų atspalvius, kai norisi pakeisti pabodusią spalvą, visada parenka tinkamą dažų formulę, todėl dažyti plaukai išlieka sveiki. Pataria, kaip tinkamai prižiūrėti plaukus. Įsiklauso į klientę. Todėl niekada nenukerpa "ne taip", nebūna nesusikalbėjimų. Tik pas ją tvarkausi antakius, idealiai jaučia proporcijas. Atidi kliento poreikiams, labai tvarkinga.
Meistrė Svetlana yra auksinių rankų žmogus. Profesionalumas, meistrystė ir žmogiškas nuoširdumas viename. Pasitikiu Svetlana 100%. Rasti meistrę, puikiai valdančią trumpus kirpimus moteriai ir vaikams, yra iššūkis! Be to, Svetlana puikiai pataria ir nudažo plaukus. Jeigu galėčiau, šią meistrę pasiimčiau su savimi išskrendant iš Lietuvos :)
Svetlana yra savo srities meistrė! Išpildo visus norus. Iš jos išeini su puikia nuotaika. Nuoširdžiai rekomenduoju! ❤️