Dėl darbų ir reikalų buvau pasidariusi daugiau nei poros mėnesių pertrauką nuo gelinių nagų. Grįžau ir tikrai nuoširdžiai džiaugiuosi, kad pas Gretą. Greitis, kokybė, profesionalumas! Rekomenduoju :)
Paslaugą atliko Greta•
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Greta•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Greta nuostabi meistrė. Labai kruopšti, greita, maloni. Jau ne pirmą karta lankausi ir tikrai sugrįšiu :)
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Evelina•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai puiki meistrė. Priėmė paskutinę minutę. Forma sutvarkė idealiai, lakavimas atliktas labai tvarkingai ir greitai. Kaina tikrai per maža tokiai kokybei! 😊
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis pedikiuras