Labai maloni meistrė! Ačiū už gražų ilgalaikį gelinį manikiūrą! 😊
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Julita•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko procedura. Atsipalaidavau,
puikiai praleidau laika. O veido oda tiesiog ṣ̌vyti. Esu labai patenkinta Egles parinkta procedūra.
Veido procedūros
Reda•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Profesionali ir labai miela meistrė,visą laiką lieku patenkinta jos darbu ❤️
Paslaugą atliko Greta•Pedikiūras
Edita•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
rekomenduoju
Paslaugą atliko Greta•Pedikiūras
Giedrė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Eglės rekomenduojama drėkinamoji procedūra buvo tikras atradimas. Procedūros metu naudojami produktai buvo labai malonūs odai, o masažas padėjo atsipalaiduoti. Oda jaučiasi atsigavus. Ačiū, Eglė!