Labai patiko pedikiuras. Atlaike svente ir nepatogius pabus. Lakas nenutrupejo ir nepakeite spalvos nors buvo sviesus. Svarus salonas ir gera specialiste.
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
K.•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Greta labai kruopšti, greita ir maloni specialistė. Salonas naujas ir švarus, bet dar trūksta jaukumo.
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Saule•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko manikiūras ir pedikiūras. Salonas švarus, geros medžiagos ir patogi salono vieta.
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Karolina•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopšti meistrė, dirba greitai ir kokybiškai, rekomenduoju
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Vilma•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Naujai įsikūręs ir tvarkingas salonas. Labai profesionali meistrė, ne tik gražiai ir higieniškai atlieka pedikiūrą, bet ir labai išsamiai pakomentuoja pėdos ir nagų problemas, argumentuotai pataria, kaip jas spręsti. Džiaugiuosi atradusi.
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis pedikiuras