Viskas puikiai, meistrė Greta nuostabiai atliko savo darbą 😊
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Agnė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Po apsilankymo kaip visada išeinu su šypsena, nes manikiūras būna atliktas tobulas😍 Ačiū Greta už kruopštuma😍
Paslaugą atliko Greta•Manikiūras
Kamile•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopščiai ir greitai atliktas pedikiūras
Paslaugą atliko Greta•Pedikiūras
Jolita•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Esu patenkinta pedikiūru, kurį maloniai atliko Greta!
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Marija•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai jauki ir švari aplinka . Meistrė tikra savo srities specialistė labai geros auros žmogus jokios nemalonios tylos ar įtampos . Puikiai patarė dėl nagų tikrai grižiu dar ne karta !! Rekomenduojų ❤️
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis manikiuras