Šiame salone bei pas meistrę Augustę lankiausi pirmą kartą, bet tikrai ne paskutinį. Labai patiko salono aplinka, malonus aptarnavimas, dėmesingumas.
Augustės atliktas manikiūras puikus. Meistė tikrai labai dėmesinga, atidi bei draugiška.
Eglė•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas iki detalių tobulai.. Well done Boro Beauty house :)
Viktorija•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nadiezda yra nuostabi meistre. Nagai dar niekada taip ispudingai neatrode, labai dziaugiuosi ja atradusi!
Ieva•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Manikiūras atliktas nepriekaištingai, meistrės darbas labai kruopštus.
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai atliktas gelinio lako nuėmimas. Rekomenduoju.