Deja, bet daugiau nebegrįšiu. 1. Salone labai šalta. 2. Norėjau vienos spalvos, tačiau meistrė negalėjo jos uždėti, nes buvo problema su laku. Uždėjome kitą, tačiau grįžusi namo pastebėjau, kad lakas uždėtas netolygiai. Rekomenduoju patikrinti lakų galiojimo laiką.
Paslaugą atliko Elena•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Monika•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko atliktas manikiūras ir ilgalaikis gelinis lakavimas ( prancūziškas). Aleksandra labai maloni, kruopšti meistrė.
Paslaugą atliko Aleksandra•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Laima•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas gerai
Antakių korekcija siūluRodyti viską...
Rasa•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū už puikų darbą
Paslaugą atliko Elena•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Renata•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū už kruopščiai atliktą manikiūrą 💅💅💅
Paslaugą atliko Aleksandra•Ilgalaikis gelinis manikiuras