Mano odelės apie nagus labai nedėkingos - itin išsausėjusius, taip pat kapiliarai labai arti. Bet galiu pasakyt, jog buvo viskas nuostabiai pasirūpinta ❤️ Labai kruopštus ir atsakingas! Ačiū!
Manikiūras
Monika•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
viskas buvo labai gerai
Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Ieva•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū Aleksandrai už nepriekaištingai atliktą higieninį manikiūrą! Buvau pirmą kartą ir labai džiaugiuosi, kad radau meistrę ilgai draugystei!
Paslaugą atliko Aleksandra•Manikiūras
Jekaterina•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
everything was fine happy with results :)
Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Raminta•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai kruopščiai atliktas manikiūras. Meistrė Aleksandra dirba profesionaliai.
Paslaugą atliko Aleksandra•Ilgalaikis gelinis manikiuras