Viskas su personalu tikrai puiku, labai malonus bendravimas, bet manikiūras vietomis neatrodo tvarkingai, kažkiek buvo užtepta ant odos. Nėra didelė bėda, nes dariausi pas besimokančiąją, iš esmės kaina atitinka kokybę. 😁
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Aurelija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas patiko :)
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Vakarė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė, labai kruopšti ir maloni. Manikiūras atliktas nepriekaištingai.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gailė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Vertinu vidutiniškai, kadangi nuimant seną laką, nagas buvo labai išplonintas...