Manikiūrą su gėliniu lakavimu atliko Aleksanda, o pedikiūrą su geliniu lakavimu - Valerija, likau labai patenkinta! Abi labai kruopščios ir atidžios, atsižvelgė į visus prašymus, rezultatas būtent toks kokio norėjau! Rekomenduoju! 💛🌻
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Julija•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Aleksandra manikiūrą atliko kruopščiai.
Paslaugą atliko Aleksandra•Manikiūras
Agnė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Subtiliai ir kruopščiai atliktas darbas. Labai maloni ir savo sferoje pažengusi meistrė. Ačiū!
Makiažas
Karina•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Buvo atliktas lako nuemimas. Likau patenkinta
Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Alina•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistrė Viktorija labai kruopšti, labai gražiai sutvarkė nagučius. Administratorė paslaugi ir maloni, o salonas jaukus ir tvarkingas. Ačiū! :))