Superine atmosfera su gražiu apsikirpimu ;) kartosim
Vyriškas kirpimas
Audrius•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas buvo puikiai, labai patiko apkirpimas ir malonus bendravimas, dėmesingumas ir atmosfera. Dėkoju ir iki kitų kartų! :)
Vyriškas kirpimas
Aurimas•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabus salonas, su jaukia bei draugiška atmosfera, žmonės iškalbus, kiek lankiausi dar neteko sėdėti nejaukioje tyloje. Kirpėjai(-os) taip pat profesionalūs ir puikiai išmano savo darbą.