labai maloni meistre:)padaryta puikiai,blakstienos ir antakiu laminavimas:) isejau laiminga belekaip:)Aciu tikrai ir grysiu butinai;)
Paslaugą atliko Greta•Antakių laminavimas
Svajūnė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko meistrė - draugiška, bendraujanti. Procedūrą atliko greitai ir kokybiškai. 10/10
Paslaugą atliko Greta•Antakių laminavimas
Valerija•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas laminavimas, ačiū 💙
Paslaugą atliko Greta•Antakių korekcija siūlu
Aistė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Man ši patirtis patiko. Atliko blakstienu antakiu laminavima ir dažymą. Lengvai radau, kur eiti, pasitiko.
Dirbo švelniai (kiek tai įmanoma žinant, kad tenka išrauti nepageidaujamus antakių plaukelius 😅), greitai. Rezultatas gražus. Esu patenkinta. Greta labai maloni, darbo vietoje gera aura 🫶
Ačiū 🌸