Antakiai atrodo labai natūraliai, meistrė puikiai susitvarkė 🌺
Paslaugą atliko Greta•Blakstienų laminavimas
Vakarė•prieš 4 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Laminavimas pranoko visus lūkesčius, ačiū!
Paslaugą atliko Greta•Blakstienų laminavimas
Jovita•prieš 4 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Antakiai tvarkingi, viskas be priekaištų 🤎
Paslaugą atliko Greta•Blakstienų laminavimas
Rūta•prieš 4 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Greta yra nuostabi meistrė, labai profesionali ir maloni. Dariausi antakių ir blakstienų laminavimą pirmą kartą, ir esu dėkinga už tokį kerintį rezultatą. Efektas jau laikosi virš mėnesio, gaunu daug komplimentų. Tikrai kartosiu procedūrą, kai ateis laikas. Rekomenduoju visiems savo pažįstamiems 😇
Paslaugą atliko Greta•Blakstienų laminavimas
Darija•prieš 5 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Antakių laminavimas su dažymu padarytas idealiai, rekomenduoju