Dėl spontaniškai atsiradusių reikalų reikėjo gražiai apsikirpti. Prieš tai buvau pas kitą barberi, bet tą diena laisvos vietos pas jį nebuvo, užuot uzsirasiau pas Pauliu. Deja, po apsikirpimo supratau, jog barberio skonis skiriasi nuo manojo. Gaila, kad nepasiteiravo detaliau kaip norėčiau kirptis, barzdą skute tik trimeriu, jokių odos šildymui skirtu rankšluosčių nenaudojo dėl to sudirgino odą, barzdą suformavo savo skoniu, man nepatiko:(
Salonas liuks! Bet pas Pauliu nežadu registruotis vėl.
Barzdos kirpimas ir modeliavimas
Aleksandr•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
—-
Vyriškas kirpimas
Anonimas•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Great as always!
Vyriškas kirpimas
Anonimas•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Paulius - puikus plaukų meistras, visada tiksliausiai sukuria norimą šukuoseną!