Šv. Gertrūdos gatvė 51a, Kaunas, 44283
Atidaryta šiandien : 09:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

5,0
142 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Nereali studija ir visos joje dirbančios meistrės. Administracija labai paslaugu, jauki aplinka, erdvu, yra speciali vieta darbuotis savo asmeninius darbus. Plaukų meistrė Gabija ypatingo kruopštumo ir natūralaus efekto šviesinant plaukus kūrėja. Tobulai atliktas darbas! Ačiū ❤️
Rodyti salono atsakymą...
Sveiki, geriausios rekomendacijos Salono interjerui, kuriamai atmosferai ir komandai✨ Apsilankymo metu, galima tikslingai išnaudoti laiką - darbo erdvėje. Visada pasirūpinta smulkiausiomis detalėmis kliento patogumui ir emocijai užtikrinti: kava, vanduo, burbuliukai. Plaukų stilistė Agnė Č. tobulai palaiko plaukų įvaizdį ir užtikrina tobulą rezultatą, kiekvieno apsilankymo metu.
Pas Gretą lankiausi pirmą kartą. Atlikome plaukų procedūrą ir aptarėme tolimesnį dažymą. Jokio forsavimo, įkyraus nuomonės ar produktų brukimo, tik ramus įsiklausymas į kliento norus, pajautimas ir profesionalūs patarimai, atsižvelgiant į plaukų būklę, spalvinį tipą. Su nekantrumu laukiu sekančio vizito :) Beje, naujutėlaitėje studijoje atmosfera nuostabi!
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Birutė
Plaukų stilistė/BE UNIQUE studijos įkūrėja
5.0
20 atsiliepimai

Apie

Aistra tobulumui ir noru įžvelgti kliento unikalumą pasižyminti plaukų stilistė Birutė ne iškart pradėjo dirbti plaukų grožio srityje. Sėkmingai dirbusi kelionių organizavimo srityje, Birutė gausybei žmonių padėjo patirti nepakartojamus kelionės įspūdžius. Apkeliavusi pasaulį ir savo gyvenime sutikusi įkvepiančių žmonių, ji nusprendė daugiau nebelaukti ir išpildyti savo svajonę -  rūpintis plaukais ir parinkti žmogui tinkantį stilių. Nuo seno turėjusi savo viziją, kaip turi atrodyti plaukų studija, kokia turi būti kliento patirtis, Birutė įkūrė modernumu ir naujovėmis pulsuojančią plaukų studiją BE UNIQUE. Stilistė tiki, kad tik sveiki plaukai atskleidžia tikrąjį spalvų ir kirpimų grožį, tad pirmenybę teikia plaukų sveikatai atstatyti. Itin maloni ir šilta kaip asmenybė, Birutė negailės turimų ir vis tobulinamų žinių, todėl galite būti tikri, kad kirpimas bei dažymas pranoks jūsų lūkesčius! Belieka atsipalaiduoti ir ilsėtis, kol Birutė pasirūpins jūsų plaukų grožiu ir pasieks džiuginantį rezultatą!

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Birutė

Profesionalus8
Augustė
Plaukų stilistė
5.0
21 atsiliepimai

Apie

Plaukų stilistė Augustė teigia, kad ideali forma ir spalva yra ta, kuri tobulai tinka būtent Jums. Pirmenybę teikia plaukų sveikatai, žmogaus individualumui ir unikalumui. Būdama reikli sau, stilistė nenustoja gilinti žinių ne tik koloristikos, bet ir kirpimų seminaruose. Augustė savo darbuose stengiasi akcentuoti ne vienkartinį efektą, o ilgalaikį rezultatą. Klientų šypsenos ir pasitikėjimas stilistei yra pats didžiausias komplimentas. Dirbdamas jaučia malonumą ne tik sudėtinguose dažymuose (air touch, balayage, ombre, shatush), bet ir moderniuose vyrų ir moterų kirpimuose.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Augustė

Aukštos kvalifikacijos5
Karolina
Koloristė

Apie

Koloristė Karolina neabejinga spalvų pasauliui, jų pritaikymui ir žaismui plaukuose. Karolina parinks geriausias spalvas pagal Jums tinkantį tipą, kad spalva pabrėžtų Jūsų unikalumą, derėtų su stiliumi ir gyvenimo būdu. Stilistė nuolatos tobulinasi seminaruose ir auga savo srityje, kad galėtų nepriekaištingai atlikti dažymus, kurie atitiks naujausias tendencijas. Kad spalvos džiugintu kuo ilgiau, parinks plaukus puoselėjančias procedūras. O kur dar nepakartojamas galvos masažas procedūros metu…

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Greta
Plaukų stilistė
5.0
21 atsiliepimai

Apie

Plaukų stilistės Gretos meilė ir aistra - plaukų šviesinimai ir plaukus puoselėjančios procedūros. Stilistė nuolatos tobulinasi sudėtingų šviesinimo technikų seminaruose ir seka naujausias tendencijas. Su didžiausia pagarba plaukams, šviesinimus atlieka kruopščiai, kad jie išliktu sveiki ir gražūs. Stilistė pabrėžia, kad šviesinimas ir puoselėjančios procedūros neatsiejamos. Gretos misija, kad plaukai įgautų puikią spalvą ir būtų išpuoselėti. Gretos ramybė, malonus bendravimas, kruopštus darbas ir pagarba Jūsų plaukams nepaliks abejingų!

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Greta

Profesionalus7
Roberta
Makiažo ir šukuosenų stilistė

Apie

Vizažisto amatą rinkosi neatsitiktinai. Turėdama įgimtą kruopštumą bei polinkį estetikai nusprendė save realizuoti būtent čia. Pirmieji šepetėliai į rankas pakliuvo ko ne prieš 10 metų. Tačiau rezultatų norėjosi vis geresnių, tam trūko technikos ir žinių. Roberta nusprendė eliminuoti spragas ir pamilto amato mokytis nuo pagrindų. Tarptautinė vizažo mokykla, seminarai, kolegų patarimai šiai dianai leidžia jaustis profesionaliai ir užtikrintai kuriant grožį. Pasitelkusi patirtimi, prigimtimi bei žiniomis, makiažą traktuoja ne kaip kaukę maskuojančią trūkumus, o kaip Jūsų mėgiamą aksesuarą, pabrėžiantį individualumą ir išbaigtą įvaizdį. Tad nešiokite Make up’ą tarsi jis būtų papuošalai- kuklesni ar ekstravagantiški, svarbiausia, kad jaustumėtės savimi!

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Gabija
Plaukų stilistė
5.0
17 atsiliepimai

Apie

Plaukų stilistė, kuriai visada rūpės ne tik, kaip atrodo Jūsų plaukai, bet ir tai, kokius pojūčius patiriate Jos kėdėje. Aistra, gimusi ir besivystanti su kiekviena diena, kurią Gabija puoselėja it meno kūrinį. Labiausiai mylimas stilistės potyris - plaukų šviesinimas atliekant sudėtingas dažymo technikas ir subtilus atspalvių pritaikymas klientėms, pagal kiekvienos plaukų bei odos pigmentus, visuomet atsižvelgiant į unikalų kiekvienos moters stilių. Tai lyg meditacija plaukų stilistės sielai. Plaukų šviesinimas, kirpimas, natūralių plaukų atspalvių išgavimas Gabijai yra svarbiausi darbo aspektai, nors ryškias spalvas ji mėgsta ir skoningai prisijaukina. Jos darbo credo - “Mažiau visada yra daugiau, nes subtilumas yra neišdildoma klasika”.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Gabija

Profesionalus6
Agnė
Plaukų stilistė
5.0
13 atsiliepimai

Apie

Plaukų stilistė, kurios bagaže nesuskaičiuojamas kiekis klientų laukiančių eilėje patekti pas stilistę kelis mėnesius. Nepaisant to, jie kantriai ir be priekaištų laukia, bei džiaugiasi Jos rankomis. Pildanti net ir įnoringiausius šviesiaplaukių norus, atliepianti bet kokios tamsiaplaukės įgeidžius - Agnė yra sunkiai pralenkiama dažnai geidžiamų šaltų atspalvių suteikime bei sudėtingose dažymo technikose. Nedažnai savo energiją ilgiems pašnekesiams leidžianti stilistė, plaukų šviesinimo metu suteikia sau sielos ramybę, nes taip pailsi nuo bet kokių minčių. Savo klientus vertina neįkainojamai ir turi su jais stiprų ryšį. Net ir augindama mažylį, Agnė su nekantrumu grįžta į studiją, nes tai jau spėjo tapti antraisiais Jos namais. Jos klientai tai ypatingai vertina!

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Apie saloną

BU studija
44283 Šv. Gertrūdos gatvė 51a, Kaunas

BE UNIQUE - moderni plaukų studija Kauno Senamiestyje. Studija išsiskiria unisex stiliumi - čia maloniai jausis tiek vyrai, tiek moterys! Studija pulsuoja modernumu, rytojaus tendencijomis ir gera energija!

Patyrę BU studijos plaukų stilistai atlieka kirpimus, dažymus, sudėtingus šviesinimus, procedūras plaukų grožiui ir sveikatai, šukuosenas. Klientų patogumui studijoje galima įsigyti plaukų priežiūros produktų namams.

Studijoje įrengta patogi erdvė darbui. Kai gyvenimas sukasi dideliu tempu, kviečiame išnaudoti laisvą laiką ir, kol atliekama grožio procedūra, pasinaudoti darbo zona.
Mylime gyvūnus ir studijoje laukiame klientų su savo augintiniais.

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0020:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Kerastase
Evo
Olaplex
Oribe
Wella

Grožio salonai netoliese