BU studija

5,0
853 atsiliepimai
Šv. Gertrūdos gatvė 51a, Kaunas, 44283
Atidaryta šiandien : 09:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
853 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Lbai graziai nudažė bei labai stilingai išdžiovino plaukus.
Rodyti salono atsakymą...
Super.
Rodyti salono atsakymą...
Didžiausios rekomendacijos - meistrė Kristina. Profesionali, atidi, maloni, dėmesinga. Tikrai galima tikėtis tobulo rezultato kaskart.
Rodyti salono atsakymą...
Viskas labai puiku.
Rodyti salono atsakymą...
Pas Agnę einu jau daug metų ir jos tikrai į nieką nekeisčiau :)
Rodyti salono atsakymą...
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Agnė
Plaukų stilistė
5.0
47 atsiliepimai

Apie

Plaukų stilistė, kurios bagaže nesuskaičiuojamas kiekis klientų laukiančių eilėje patekti pas stilistę kelis mėnesius. Nepaisant to, jie kantriai ir be priekaištų laukia, bei džiaugiasi Jos rankomis. Pildanti net ir įnoringiausius šviesiaplaukių norus, atliepianti bet kokios tamsiaplaukės įgeidžius - Agnė yra sunkiai pralenkiama dažnai geidžiamų šaltų atspalvių suteikime bei sudėtingose dažymo technikose. Nedažnai savo energiją ilgiems pašnekesiams leidžianti stilistė, plaukų šviesinimo metu suteikia sau sielos ramybę, nes taip pailsi nuo bet kokių minčių. Savo klientus vertina neįkainojamai ir turi su jais stiprų ryšį. Net ir augindama mažylį, Agnė su nekantrumu grįžta į studiją, nes tai jau spėjo tapti antraisiais Jos namais. Jos klientai tai ypatingai vertina!

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Agnė

Talentingas9
Profesionalus8
Aukštos kvalifikacijos7
Išmanantis darbą5
Greta.P
Plaukų stilistė
5.0
108 atsiliepimai

Apie

Plaukų stilistės Gretos meilė ir aistra - plaukų šviesinimai ir plaukus puoselėjančios procedūros. Stilistė nuolatos tobulinasi sudėtingų šviesinimo technikų seminaruose ir seka naujausias tendencijas. Su didžiausia pagarba plaukams, šviesinimus atlieka kruopščiai, kad jie išliktu sveiki ir gražūs. Stilistė pabrėžia, kad šviesinimas ir puoselėjančios procedūros neatsiejamos. Gretos misija, kad plaukai įgautų puikią spalvą ir būtų išpuoselėti. Gretos ramybė, malonus bendravimas, kruopštus darbas ir pagarba Jūsų plaukams nepaliks abejingų!

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Greta.P

Profesionalus20
Išmanantis darbą14
Aukštos kvalifikacijos12
Kruopštus9
Gabija
Plaukų stilistė
5.0
68 atsiliepimai

Apie

Plaukų stilistė, kuriai visada rūpės ne tik, kaip atrodo Jūsų plaukai, bet ir tai, kokius pojūčius patiriate Jos kėdėje. Aistra, gimusi ir besivystanti su kiekviena diena, kurią Gabija puoselėja it meno kūrinį. Labiausiai mylimas stilistės potyris - plaukų šviesinimas atliekant sudėtingas dažymo technikas ir subtilus atspalvių pritaikymas klientėms, pagal kiekvienos plaukų bei odos pigmentus, visuomet atsižvelgiant į unikalų kiekvienos moters stilių. Tai lyg meditacija plaukų stilistės sielai. Plaukų šviesinimas, kirpimas, natūralių plaukų atspalvių išgavimas Gabijai yra svarbiausi darbo aspektai, nors ryškias spalvas ji mėgsta ir skoningai prisijaukina. Jos darbo credo - “Mažiau visada yra daugiau, nes subtilumas yra neišdildoma klasika”.

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Gabija

Profesionalus13
Išmanantis darbą12
Aukštos kvalifikacijos11
Kruopštus6
Augustė
Plaukų stilistė
5.0
90 atsiliepimai

Apie

Plaukų stilistė Augustė teigia, kad ideali forma ir spalva yra ta, kuri tobulai tinka būtent Jums. Pirmenybę teikia plaukų sveikatai, žmogaus individualumui ir unikalumui. Būdama reikli sau, stilistė nenustoja gilinti žinių ne tik koloristikos, bet ir kirpimų seminaruose. Augustė savo darbuose stengiasi akcentuoti ne vienkartinį efektą, o ilgalaikį rezultatą. Klientų šypsenos ir pasitikėjimas stilistei yra pats didžiausias komplimentas. Dirbdamas jaučia malonumą ne tik sudėtinguose dažymuose (air touch, balayage, ombre, shatush), bet ir moderniuose vyrų ir moterų kirpimuose.

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Augustė

Išmanantis darbą13
Profesionalus11
Aukštos kvalifikacijos10
Talentingas8
Karolina
Koloristė
5.0
28 atsiliepimai

Apie

Koloristė Karolina neabejinga spalvų pasauliui, jų pritaikymui ir žaismui plaukuose. Karolina parinks geriausias spalvas pagal Jums tinkantį tipą, kad spalva pabrėžtų Jūsų unikalumą, derėtų su stiliumi ir gyvenimo būdu. Stilistė nuolatos tobulinasi seminaruose ir auga savo srityje, kad galėtų nepriekaištingai atlikti dažymus, kurie atitiks naujausias tendencijas. Kad spalvos džiugintu kuo ilgiau, parinks plaukus puoselėjančias procedūras. O kur dar nepakartojamas galvos masažas procedūros metu…

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

ADMIN

Paslaugos

Veidas
Ieva
Plaukų stilistė
5.0
19 atsiliepimai

Apie

Ramūs procesai, betarpiškas įsiklausymas ir visiškas pasitikėjimas - raktažodžiai padėsiantys susidaryti įspūdį apie stilistę Ievą. Ilgametė patirtis ir tobulėjimas koloristikos mokymuose, sudėtingi dažymai ir korekcijos - kokybe žvilga klienčių plaukuose, reguliariuose vizituose ir išsakomuose komplimentuose. Ji patars, padės apsispręsti ir maksimaliai tai įgyvendins, tad neabejokite, jei stovėsite stilistinių pasirinkimų kryžkelėje - Ieva visada leis suprasti kaip vienas ar kitas sprendimas atsispindės Jūsų įvaizdyje, nuotaikoje ir pojūtyje. Metas užtikrintų pokyčių susitikimams BE UNIQUE studijoje.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Dominykas
Plaukų stilistas
5.0
14 atsiliepimai

Apie

Jis - lyg viskas viename: labai kruopštus, aukštais reikalavimais besivadovaujantis, profesionalumu pasižymintis ir kokybę dievinantis, tuo pat metu - visada geros nuotaikos, puikus pašnekovas, kurį klientai dievina dėl ypatingo asmeninio dėmesio ir, žinoma, rezultatų! Kelionė iki šiandienos buvo ilga - nuo baristos iki parfumerijos konsultanto, bet, akivaizdu, kad laukti buvo tikrai tikrai verta. Dominykas - Jus nustebins, sudomins, praplės akiratį ir inspiruos unikaliems pokyčiams, papasakos ne tik apie stilistinius sprendimus, bet ir apie produktų pasirinkimus, jų sudėtis ir ingredientus - tai dar viena jo aistrų! Su juo - BE UNIQUE studijoje jausitės kaskart lyg namuose.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Domilė
Koloristė
5.0
20 atsiliepimai

Apie

Koloristų dienos - pažymėtos spalvomis. “Kitaip ir būti negalėtų”, sako Domilė, naujoji BU studijos plaukų stilistė. Kurti formules ir unikalius atspalvius - maloni kasdienybė, lydinti jau ketverius metus. Domilė vertina mokymosi ir tobulėjimo procesą, tad skiria laiko naujai teorijai ir praktikai pas ją įkvepiančius stilistus. Domilę vertina už jos pastabumą detalėms ir bendrą patirtį, kuomet sėdint BU studijos kėdėje - jautiesi ramiai ir tiesiog nekantrauji pamatyti rezultatą.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Domilė

Aukštos kvalifikacijos5
Kristina
Plaukų stilistė
5.0
12 atsiliepimai

Apie

Kai klientų plaukai tampa vizitine kortele - žinai, kad sutikai tikrą profesionalą. Susipažinkite - charizmatiška ir ypatingai atidi detalėms - stilistė Kristina. Ji čia - ne naujokė, kasdien, jau daugiau nei 6-erius metus, besirūpinanti plačiu savo klientų ratu. Tai nesutrukdė siekti dar daugiau - Londone pabaigti prestižinius Loreal Akademijos “Color expert” kursus. Kad Jūs šypsotumėtės pamatę rezultatus. Kristiną rinksis tie, kurie norės preciziškai tikslaus vyriško kirpimo ir tos, kurios nori kokybiško ir BE UNIQUE studijos standartus atitinkančio airtouch, balayage ar statuch dažymo. Neabejojam, rezultatai privers žavėtis atspindžiu veidrodyje.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Kristina

Profesionalus5
Birutė
Plaukų stilistė/BE UNIQUE studijos įkūrėja
5.0
74 atsiliepimai

Apie

Aistra tobulumui ir noru įžvelgti kliento unikalumą pasižyminti plaukų stilistė Birutė ne iškart pradėjo dirbti plaukų grožio srityje. Sėkmingai dirbusi kelionių organizavimo srityje, Birutė gausybei žmonių padėjo patirti nepakartojamus kelionės įspūdžius. Apkeliavusi pasaulį ir savo gyvenime sutikusi įkvepiančių žmonių, ji nusprendė daugiau nebelaukti ir išpildyti savo svajonę -  rūpintis plaukais ir parinkti žmogui tinkantį stilių. Nuo seno turėjusi savo viziją, kaip turi atrodyti plaukų studija, kokia turi būti kliento patirtis, Birutė įkūrė modernumu ir naujovėmis pulsuojančią plaukų studiją BE UNIQUE. Stilistė tiki, kad tik sveiki plaukai atskleidžia tikrąjį spalvų ir kirpimų grožį, tad pirmenybę teikia plaukų sveikatai atstatyti. Itin maloni ir šilta kaip asmenybė, Birutė negailės turimų ir vis tobulinamų žinių, todėl galite būti tikri, kad kirpimas bei dažymas pranoks jūsų lūkesčius! Belieka atsipalaiduoti ir ilsėtis, kol Birutė pasirūpins jūsų plaukų grožiu ir pasieks džiuginantį rezultatą!

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Birutė

Profesionalus17
Išmanantis darbą7
Aukštos kvalifikacijos7
Išskirtinis6
Roberta
Makiažo ir šukuosenų stilistė
5.0
13 atsiliepimai

Apie

Vizažisto amatą rinkosi neatsitiktinai. Turėdama įgimtą kruopštumą bei polinkį estetikai nusprendė save realizuoti būtent čia. Pirmieji šepetėliai į rankas pakliuvo ko ne prieš 10 metų. Tačiau rezultatų norėjosi vis geresnių, tam trūko technikos ir žinių. Roberta nusprendė eliminuoti spragas ir pamilto amato mokytis nuo pagrindų. Tarptautinė vizažo mokykla, seminarai, kolegų patarimai šiai dianai leidžia jaustis profesionaliai ir užtikrintai kuriant grožį. Pasitelkusi patirtimi, prigimtimi bei žiniomis, makiažą traktuoja ne kaip kaukę maskuojančią trūkumus, o kaip Jūsų mėgiamą aksesuarą, pabrėžiantį individualumą ir išbaigtą įvaizdį. Tad nešiokite Make up’ą tarsi jis būtų papuošalai- kuklesni ar ekstravagantiški, svarbiausia, kad jaustumėtės savimi!

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Giedrė
Antakių specialistė

Apie

Iš netaisyklingų formų - į artimas ir savas. Įrėminti veidą, antakių linkiais taip gerai sugebės tik ji. Giedrė - antakių specialistė, kuri natūraliai išryškins Jūsų žvilgsnį, priderins tinkamą spalvą ir padės atsiskleisti veido bruožų proporcijoms. Jau daugiau nei aštuonerius metus skyrusi grožio sferai, puikiai išmano kaip bendrauti su kiekvienu, šiltai priima ir meistriškai dalina patarimus. Žinantys ką daro rankų judesiai - prives prie veido harmonijos ir simetriškumo, o malonus bendravimas - prie visiško atsipalaidavimo ir šypsenos. Ypač tuomet, kai veidrodyje pamatysite rezultatą.

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Greta.Levanė
Plaukų stilistė
5.0
15 atsiliepimai

Apie

“Plaukai - toks magiškas dalykas, kurio pradžia dar Jumyse, o pabaiga jau sąlytyje su išoriniu pasauliu, todėl labai svarbu kas ir su kokiomis mintimis prie jų liečiasi”. Jau įsitikinom, kad nuo mažumės plaukus mylinti Greta, į Jūsų plaukus žiūrės lyg į magiją - kruopščiai besirūpinant ir atsakingai keičiant Jūsų įvaizdžius! Pirmiausia - dailės mokykla, o tuomet - biochemijos mokslai, vėliau jau tapo aišku, kad tokioje srityje per mažai vietos kūrybiškai sielai ir nieko nelaukusi pasinėrė į grožio sritį ir plaukus! Plaukų specialisto kasdienybė - tikslieji mokslai, persipynę su menais ir kūryba - ta vieta kur Greta iš esmės realizuoja save. 
Greta padės Jums atrasti savo plaukus iš naujo! Pasikliaudama savo kūrybiškumu ir meistriškumu ji skatina nesivaikyti madų - rinktis spalvas, tekstūras, formas, kurios Jums iš tikrųjų tinka ir paryškina Jūsų unikalumą. Sudėtingi kirpimai, detalūs šviesinimai technikomis ir netradiciniai akcentai plaukuose - Gretos stiprybė ir išskirtinumas!

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Greta.Levanė

Aukštos kvalifikacijos5
Akvilė
Makiažo ir antakių specialistė

Apie

Savo profesinį augimą pradėjusi prieš 8 metus. Pavadintume tai menišku prisilietimu prie žmogaus, kosmetikos priemonių ir savo sugebėjimų dėka galinti greitai ir efektyviai išryškinti gražiausius kliento bruožus, vizualiai pakoreguoti veido, akių, antakių ir lūpų formas, kartu išlaikydama kiekvieno kliento ir jau savaime gražius bruožus. Akvilės asmeninės savybės estetikos pojutis, empatija, kantrumas, kruopštumas ir akylumas detalėms puoselėti Jūsų natūralų grožį. Viskas, kas su saiku, – natūralu ir gražu !

Paslaugos

Veidas

Apie saloną

BU studija
44283 Šv. Gertrūdos gatvė 51a, Kaunas

BE UNIQUE - moderni plaukų studija Kauno Senamiestyje. Studija išsiskiria unisex stiliumi - čia maloniai jausis tiek vyrai, tiek moterys! Studija pulsuoja modernumu, rytojaus tendencijomis ir gera energija!

Patyrę BU studijos plaukų stilistai atlieka kirpimus, dažymus, sudėtingus šviesinimus, procedūras plaukų grožiui ir sveikatai, šukuosenas. Klientų patogumui studijoje galima įsigyti plaukų priežiūros produktų namams.

Studijoje įrengta patogi erdvė darbui. Kai gyvenimas sukasi dideliu tempu, kviečiame išnaudoti laisvą laiką ir, kol atliekama grožio procedūra, pasinaudoti darbo zona.
Mylime gyvūnus ir studijoje laukiame klientų su savo augintiniais.

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0020:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Kerastase
Evo
Olaplex
Oribe
Wella
Salono apdovanojimai
Top Rated 2022

Grožio salonai netoliese