Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Nuostabi, kruopšti, švelniai, prifesionali kirpėja. Ačiū Labai
Paslaugą atliko Irina•Vyriškas kirpimas
Tomas•prieš dieną
Patvirtintas atsiliepimas
labai gražiai apkerpa vyra. rekomenduoju 😊
Paslaugą atliko Vilma•Vyriškas kirpimas
Kristina•prieš 3 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki kirpeja. Kerpa taip kaip pageidauji, tobulai
Paslaugą atliko Irina•Vyriškas kirpimas
Povilas•prieš 4 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Greitai ir tvarkingai
Paslaugą atliko Tatjana•Vyriškas kirpimas
Vilius•prieš 4 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpausi antrą kartą šitoje kirpykloje
Na pirmas kartas nepadarė įspūdžio nes kirpėjai pritrūko įgūdžių visko būna gyvenime.
Atėjus antrą kartą nebe sutikau kirpėjos kuri mane kirpo.
Bet priėmė kirpėją iš Didžiosios raidės
Žinanti savo darbą mylintį