Tiesiog idealu. Abi meistrės gražiai apkirpo berniukus. Labai malonios ir bendraujančios. Vaikai patenkinti.
Puikus darbas. Ačiū Svetlanai.✨️✨️✨️✨️✨️
labai greitai ir kokybiškai, man patiko 😊
Labai patiko, aciu, vaikas patenkintas😃💯
Labai patiko, tiek vaikui tiek mamai😃 puiki meistre
Rodyti daugiau atsiliepimų...