Labai patiko naguciai,turbut kaska panasaus darysiu ir kita karta😄🤩
Darbas atliktas nepriekaištingai. Esu labai patenkinta rezultatu.
Rodyti salono atsakymą...
Puiki meistrė. Darbas atliktas kokybiškai ir greitai 👌
Rodyti salono atsakymą...
Super, viskas puiku, aptarnavimas labai malonus, manikiūristė labai švelniai dirba.
Rodyti salono atsakymą...
visada viskas puikiai, dirba gražiai ir tvarkingai
Rodyti salono atsakymą...
Rodyti daugiau atsiliepimų...