Proginis makiažas pas Ugnę labai patiko ir liko įvertintas. Nelikau nepastebėta 🙂 Meistrė pataria, atsižvelgia į kliento norus ir pastebėjimus. labai rekomenduoju!
Makiažas
Ivona•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni specialistė Gaudvilė, ačiū, turėsiu nuostabias blakstienas ☺️
Blakstienų laminavimas
Renata•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė Jelena kruopščiai atliko savo darbą. Esu labai patenkinta antakių forma.
Paslaugą atliko Jelena Stankaitiene•Antakių korekcija siūlu
Daiva•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko tiek manikiuras pas Dana, tiek pedikiuras pas Klaudija. Salone dirba puikios meistres! Aciu :)